person
mail
Tematické akce
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Naší specializací je organizace tematických akcí. Spolupráce kreativního týmu při návrzích a realizaci těchto eventů zaručuje vždy originální akci připravovanou naším týmem ve spolupráci s klientem. Klademe maximální důraz to, aby námi pořádané akce byly jak zábavné, tak autentické danému tématu.

Nejčastěji pořádáme akce inspirované různými časovými epochami

cizími kultrami

filmy a knihami

a jiné

Můžete se nechat inspirovat výše zmíněnými tématy, ale jsme schopni realizovat akce na jakékoliv téma, přesně podle přání a představ klienta. Nejsme tímto výčtem tedy nijak omezeni. Jednotlivá témata lze mezi sebou kombinovat (např. Mafie x 20. a 30. léta).

Součástí tematického programu bývají tradičně různá vystoupení, hry a zábavné soutěže, animace, ukázky kuchyní či kompletní catering orientovaný na dané téma a další, většinou individuální záležitosti k jednotlivým tematickým programům.

Na vyžádání zašleme dopis se vzorovou nabídkou či vypracujeme nezávaznou finanční nabídku.