person
mail
Family Day pro Denso
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow
Bez souhlasu VV PROMOTION® s.r.o. není dovoleno fotografie využívat pro účely nesouvisející s propagací agentury.
Fotografie se mění po přejetí myší nebo kliknutí dovnitř.
Klient:
Denso Czech
Datum:
5. 10. 2019
Event proběhl

Rodiny zaměstnanců měly možnost poznat pracovní prostředí svých blízkých.

Důležitým okamžikem celého dne bylo odhalení nového pamětního kamene v podání prezidentů DENSO International Europe a DENSO Czech. Na závěr akce byl předán naší agenturou dar, neboť si velmi vážíme kooperace s touto společností. Pro vyjádření symboliky jsme vybrali velkou stabilní loď pro plavby neznámými vodami businessu.

Drobné kapky deště návštěvníky Family day neodradily a zájem byl i přes nepříznivé počasí značný. Akce se zúčastnilo okolo 500 objevitelů „nového kontinentu” Denso.

V sobotu 5. 10.2019 proběhl v areálu Denso Czech Zruč nad Sázavou dětský den. Tématem celého dne bylo objevování nového kontinentu v návaznosti na změnu názvu společnosti z Asmo na Denso.

Všichni účastníci obdrželi u vstupu dárek v podobě slušivého klobouku a soutěžního cestovatelského pasu. Hrací karta sloužila jako mapa a průvodce pro všechna připravená stanoviště.
Na všechny malé i velké návštěvníky čekal nejen celodenní program, ale rovněž zábavné animace a stanoviště inspirované světovými Denso pobočkami v Evropě. Každé stanoviště reprezentovalo jednotlivé evropské státy, přičemž součástí každého stanoviště byla i ochutnávka lokální kuchyně.

I přes nepříznivé sychravé počasí měli účastnící spokojený výraz ve tváři. K dobré náladě přispěla hudební vystoupení oblíbených českých interpretů jako například Pokáč - Jakub Děkan, koncert So Fine a veselá vystoupení kejklířů.

Ukázka výrobních prostor se stala obzvláště vyhledávaným místem.